Kompetente fagfolk

Et elektrikerfirma med stolte, dyktige og ansvarsfulle ansatte

Bli lærling hos oss

Våre ansatte

Elektriker kobler en lampe

Ketil Hagen

Daglig leder / Aut. Installatør

 915 31 967
  ketil@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Morten Muri

Elektriker

 913 51 704
  morten@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Mads Akerlind

Elektriker

 950 03 905
  mads@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Mats Madsen

Elektriker

 414 11 277
  mats.madsen@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Christian Tveit

Elektriker

 928 03 544
  christian.tveit@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Thomas Widerøe

Elektriker - Lærling

 456 81 701
  thomas.w@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Eskil Sørfosbog

Elektriker - Lærling

 457 97 884
  eskil.sorfosbog@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Benjamin Vaeng

Elektriker - Lærling

 403 89 605
  benjamin.vaeng@aidaelektro.no

Elektriker kobler en lampe

Andreas Vestgarden

Elektriker - Lærling

 918 76 679
  andreas.vestgarden@aidaelektro.no

Bli lærling hos oss!

Vi satser på lærlinger, og har som mål at våre lærlinger skal fortsette hos oss som elektrikere etter læretiden. Ønsker du å bli lærling hos AIDA Elektro så foretrekker vi at det starter med at du er utplassert i vår bedrift i forbindelse med utplasseringsperiodene på videregående. Vi foretrekker at utplasseringselever, lærlinger og ansatte er bosatt i vårt nedslagsfelt. 

Vi kan tilby deg god og variert opplæring, og ekstra støtte i forbindelse med avleggelse av fagprøven. Vårt mål er at du skal bli en dyktig elektriker.

Er du skoleelev og mener du kan passe hos oss så er du velkommen til å sende oss en søknad der du presenterer deg selv.